-
- 2.0 DI FAE FAF FAG D3FA 75 к.с. 2000-2006
- 2.0 DI FAE FAF FAG F3FA 86 к.с. 2000-2006
- 2.0 DI FAE FAF FAG ABFA 100 к.с. 2000-2006
- 2.0 TDCI FA FIFA 125 к.с. 2002-2006
- 2.4 DI RWD FAA FAB FAC FAD F4FA 75 к.с. 2000-2006
- 2.4 DI FAA FAB FAC FAD D2FA D2FB 90 к.с. 2000-2006
- 2.4 TDE FA FXFA 115 к.с. 2004-2006
- 2.4 DI RWD FAA FAB FAC FAD D4FA 120 к.с. 2000-2006
- 2.4 TDE FA DOFA 125 к.с. 2001-2006
- 2.4 TDCi FA H9FA 137 к.с. 2004-2006
-
- 2.0 DI FD FB FS FZ FC D3FA 75 к.с. 2000-2006
- 2.0 DI FD FB FS FZ FC F3FA 86 к.с. 2000-2006
- 2.0 DI FD FB FS FZ FC ABFA 100 к.с. 2000-2006
- 2.0 TDCi FD FB FS FZ FC FIFA 125 к.с. 2002-2006
- 2.4 DI RWD FD FB FS FZ FC F4FA 75 к.с. 2000-2006
- 2.4 DI FD FB FS FZ FC D2FA D2FB 90 к.с. 2000-2006
- 2.4 TDE FD FB FS FZ FC FXFA 115 к.с. 2004-2006
- 2.4 DI RWD FD FB FS FZ FC D4FA 120 к.с. 2000-2006
- 2.4 TDE FD FB FS FZ FC DOFA 125 к.с. 2001-2006
- 2.4 TDCi FD FB FS FZ FC H9FA 137 к.с. 2004-2006
-
- 2.0 DI FM FN D3FA 75 к.с. 2000-2006
- 2.0 DI FM FN F3FA 86 к.с. 2000-2006
- 2.0 DI FM FN ABFA 100 к.с. 2000-2006
- 2.0 TDCi FM FN FIFA 125 к.с. 2002-2006
- 2.4 DI FM FN F4FA 75 к.с. 2000-2006
- 2.4 DI FM FN D2FE D2FA D2FB 90 к.с. 2000-2006
- 2.4 TDE FM FN FXFA 115 к.с. 2004-2006
- 2.4 DI FM FN D4FA 120 к.с. 2000-2006
- 2.4 TDE FM FN DOFA 125 к.с. 2001-2006
- 2.4 TDCi FM FN H9FA 137 к.с. 2004-2006
-
- 2.2 TDCi FA P8FA P8FB 85 к.с. 2006-2014
- 2.2 TDCi FA DRFE DRFD DRFA DRFC DRFB 100 к.с. 2011-2014
- 2.2 TDCi RWD FA DRRC DRRA DRRB 100 к.с. 2011-2014
- 2.2 TDCi FA QVFA 110 к.с. 2006-2014
- 2.2 TDCi FA SRFA SRFB SRFE SRFC SRFD 115 к.с. 2008-2014
- 2.2 TDCi FA CYFC CYFA CYFB CYFD 125 к.с. 2011-2014
- 2.2 TDCi 4x4 FA CYRC CYRB 125 к.с. 2011-2014
- 2.2 TDCi RWD FA CYRA 125 к.с. 2011-2014
- 2.2 TDCi FA QWFA 130 к.с. 2006-2014
- 2.2 TDCi FA PGFB UHFA UHFC PGFA UHFB 140 к.с. 2007-2014
- 2.2 TDCi RWD FA CVRC CVRA CVRB 155 к.с. 2011-2014
- 2.4 TDCi RWD FA PHFC PHFA 100 к.с. 2006-2014
- 2.4 TDCi RWD FA JXFC JXFA 115 к.с. 2006-2014
- 2.4 TDCi RWD FA H9FD H9FB 140 к.с. 2006-2014
- 2.4 TDCi 4x4 FA H9FB 140 к.с. 2006-2014
- 3.2 TDCi RWD FA SAFA SAFB 200 к.с. 2007-2014
-
- 2.2 TDCi FM FN FF P8FA P8FB 85 к.с. 2006-2014
- 2.2 TDCi FM FN FF DRFE DRFD DRFA DRFC DRFB 100 к.с. 2011-2014
- 2.2 TDCi RWD FM FN FF DRRC DRRA DRRB 100 к.с. 2011-2014
- 2.2 TDCi FM FN FF QVFA 110 к.с. 2006-2014
- 2.2 TDCi FM FN FF SRFA SRFB SRFE SRFC SRFD 115 к.с. 2008-2014
- 2.2 TDCi FM FN FF CYFC CYFA CYFB CYFD 125 к.с. 2011-2014
- 2.2 TDCi 4x4 FM FN FF CYRC CYRB 125 к.с. 2011-2014
- 2.2 TDCi RWD FM FN FF CYRA 125 к.с. 2011-2014
- 2.2 TDCi FM FN FF QWFA 130 к.с. 2006-2014
- 2.2 TDCi FM FN FF PGFB UHFA UHFC PGFA UHFB 140 к.с. 2007-2011
- 2.2 TDCi RWD FM FN FF CVRC CVRA CVRB 155 к.с. 2011-2014
- 2.4 TDCi RWD FM FN FF PHFC PHFA 100 к.с. 2006-2014
- 2.4 TDCi RWD FM FN FF JXFC JXFA 115 к.с. 2006-2014
- 2.4 TDCi 4x4 FM FN FF H9FB 140 к.с. 2006-2014
- 2.4 TDCi RWD FM FN FF H9FD H9FB 140 к.с. 2006-2014
- 3.2 TDCi RWD FM FN FF SAFA SAFB 200 к.с. 2007-2014
-
- 2.0 EcoBlue YLFS YLF6 YLFA YLFB BJFA BJFB 105 к.с. 2016-
- 2.0 EcoBlue YMFS YMF6 YMFA YMFB BKFA BKFB 130 к.с. 2016-
- 2.0 EcoBlue P0FA 150 к.с. 2021-
- 2.0 EcoBlue YNFS YNF6 YNFA YNFB BLFA BLFB 170 к.с. 2016-
- 2.0 EcoBlue RWD BLHA 165 к.с. 2022-
- 2.0 EcoBlue mHEV BKFC BKFD 130 к.с. 2019-
- 2.0 EcoBlue mHEV P0FB 150 к.с. 2021-
- 2.0 EcoBlue mHEV BLFC BLFD 170 к.с. 2019-
- 2.2 TDCi DRFF DRFG DRF5 100 к.с. 2013-2018
- 2.2 TDCi CYFG CYF5 CY14 USF6 125 к.с. 2013-2018
- 2.2 TDCi CVF5 155 к.с. 2014-2018
- 2.2 TDCi 4x4 CYR5 CY24 125 к.с. 2013-2018
- 2.2 TDCi All wheel Drive CVR5 CV24 155 к.с. 2015-2018
- 2.2 TDCi RWD DRR5 100 к.с. 2013-2018
- 2.2 TDCi RWD USR6 CYR5 125 к.с. 2013-2018
- 2.2 TDCi RWD CV24 UYR6 CYR5 155 к.с. 2013-2018
-
- 2.5 DI EBL ECL EDS EDL 4HB 4HC 76 к.с. 1994-2000
- 2.5 DI EBL EDL EDS ESL ESS 4ED 116 к.с. 1997-2000
- 2.5 DI EBL EDS ESL ESS EUS 4FD 4FC 4FA 4FB 69 к.с. 1994-2000
- 2.5 TD EBL EDL EDS EGL ESL ESS EUS 4GD 4GB 4GC 4GA 4GF 4GE 85 к.с. 1995-2000
- 2.5 TD EB ED ES 4HD 4HA 75 к.с. 1994-2000
- 2.5 TD ECL EDL EDS ESL ESS EUS 4EB 4EC 100 к.с. 1994-2000
-
- 2.0 EcoBlue YLFS YLF6 YLFA YLFB BJFA BJFB 105 к.с. 2016-
- 2.0 EcoBlue YMFS YMF6 YMFA YMFB BKFA BKFB 130 к.с. 2016-
- 2.0 EcoBlue N0HA 155 к.с. 2022-
- 2.0 EcoBlue N0HA 160 к.с. 2021-
- 2.0 EcoBlue YNFS YNF6 YNFA YNFB BLFA BLFB 170 к.с. 2016-
- 2.0 EcoBlue BCFB 185 к.с. 2019-
- 2.0 EcoBlue 4x4 YMR6 BKRA YMRA 130 к.с. 2017-
- 2.0 EcoBlue 4x4 YMR6 YNRA BLRA 170 к.с. 2017-
- 2.0 EcoBlue RWD YLR6 YLRA BJRA 105 к.с. 2016-
- 2.0 EcoBlue RWD YMHA YLR6 BKRA 130 к.с. 2016-
- 2.0 EcoBlue RWD BLHA 165 к.с. 2022-
- 2.0 EcoBlue RWD BLHA YNR6 BLRA YNHA 170 к.с. 2016-
- 2.0 EcoBlue RWD BCRA BCRB 185 к.с. 2019-
- 2.2 TDCi DRFF DRF5 DRFG 100 к.с. 2013-2018
- 2.2 TDCi USF6 CYFG CYF5 CY14 125 к.с. 2013-2018
- 2.2 TDCi CVF5 155 к.с. 2013-2018
- 2.2 TDCi 4x4 CYR5 CY24 125 к.с. 2013-2018
- 2.2 TDCi 4x4 CV24 CVR5 155 к.с. 2015-2018
- 2.2 TDCi RWD DRR5 100 к.с. 2013-2018
- 2.2 TDCi RWD USR6 CYR5 125 к.с. 2013-2018
- 2.2 TDCi RWD CV24 UYR6 CVR5 155 к.с. 2013-2018
-
- 2.0 EcoBlue YLFS YLF6 YLFA YLFB BJFA BJFB 105 к.с. 2016-
- 2.0 EcoBlue YMFS YMF6 YMFA YMFB BKFA BKFB 130 к.с. 2016-
- 2.0 EcoBlue N0HA 155 к.с. 2022-
- 2.0 EcoBlue N0HA 160 к.с. 2021-
- 2.0 EcoBlue YNFS YNF6 YNFA YNFB BLFA BLFB 170 к.с. 2016-
- 2.0 EcoBlue BCFB 185 к.с. 2019-
- 2.0 EcoBlue 4x4 YMR6 BKRA YMRA 130 к.с. 2017-
- 2.0 EcoBlue 4x4 YMR6 YNRA BLRA 170 к.с. 2017-
- 2.0 EcoBlue RWD YLR6 YLRA BJRA 105 к.с. 2016-
- 2.0 EcoBlue RWD YMHA YMR6 BKRA 130 к.с. 2016-
- 2.0 EcoBlue RWD BLHA 165 к.с. 2022-
- 2.0 EcoBlue RWD BLHA YNR6 BLRA YNHA 170 к.с. 2016-
- 2.0 EcoBlue RWD BCRA BCRB 185 к.с. 2019-
- 2.2 TDCi DRFF DRF5 DRFG 100 к.с. 2013-2018
- 2.2 TDCi CYF5 CYFG CY14 USF6 125 к.с. 2013-2018
- 2.2 TDCi CVF5 155 к.с. 2013-2018
- 2.2 TDCi 4x4 CYR5 CY24 125 к.с. 2013-2018
- 2.2 TDCi 4x4 CV24 CVR5 155 к.с. 2013-2018
- 2.2 TDCi RWD DRR5 100 к.с. 2013-2018
- 2.2 TDCi RWD USR6 CYR5 125 к.с. 2013-2018
- 2.2 TDCi RWD CV24 UYR6 CVR5 CYR5 155 к.с. 2013-
- Наличност на склад:
1 бр.
- Марка: Авточасти NTY
- Описание: Хидравлична помпа SPW-FR-021 Ford Transit 1994-2000
- Тегло: 2.68kg
- Каталожен номер: SPW-FR-021
- EAN: 5902048042477
- Оригинален номер: 3915088
Режим на работа Хидравлична
Налягане 90 bar
Сравними OE номера
DA SILVA DP2483
DELCO REMY DSP170
DELCO REMY DSP214
DELCO REMY DSP215
ERA Benelux SP8170
ERA Benelux SP8214
ERA Benelux SP8215
ESEN SKV 10SKV144
FORD 3915088
FORD 4048704
FORD 4048705
FORD 4079155
FORD 4079647
FORD 7120006
FORD 7120007
FORD F5RC-3A674-BB
FORD F5RC-3A674-CB
FORD F7RC-3A674-FA
FORD XC1C-3A674-BA
FORD XC1C-3A674-CA
FORD YC1C-3A674-FA
FORD YC1C3A674GA
LIZARTE 04.05.1040
LIZARTE 04.05.1051
LIZARTE 04.05.1094
LIZARTE 04.23.0170
MAPCO 27627
MEYLE 714 631 0003
MEYLE 7146310003
QUINTON HAZELL QSRPA124
QUINTON HAZELL QSRPA126
SPIDAN 53524
SPIDAN 53709
SPIDAN 53831
TRISCAN 851516605
TRISCAN 851516648
TRW JPR273
UBD 30129
VISTEON 20-604-01031
FORD F5RC3A674BB
FORD F5RC3A674CB
FORD F7RC3A674FA
FORD XC1C3A674BA
FORD XC1C3A674CA
FORD YC1C3A674FA
LIZARTE 04051040
LIZARTE 04051051
LIZARTE 04051094
LIZARTE 04230170
MEYLE 7146310003
VISTEON 2060401031
| Състояние | |
| Нова част | |
| Приложение | |
| Леки автомобили | |